Lena Linderholm färglitografi
2018-06-02
549527
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blomsterstillben, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, EA, 58x77 cm