Stig Jonzon oljemålning
2018-06-02
549470
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): Storkyrkobrinken, Stockholm, signerad och daterad S. Jonzon 1945, olja på pannå, ca 73x60 cm