Robert Högfeldt akvarell
2018-06-02
549455
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986):"Grubblare med frågetecken", signerad R Högfeldt, akvarell, ca 27x21 cm