Oljemålning 1800-tal
2018-06-06
549454
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av man, 1800-tal, olja på duk, ca 52x41 cm
Krackeleringar, lagningar, retuscher