Oidentifierad konstnär olja på duk 1860-/70-tal
2018-06-02
549403
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bondkvinna, sannolikt Frankrike 1860-/70-tal, a tergo signerad "Hilda Peterson Skänkt till Herr Svensson" ,olja på duk, ca 34x26 cm
Hål i duk, smärre slitage