Roland Svensson Gillöga
2018-08-19
549387
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, 64/200, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm,
Läs mer