Matskedar CG HALLBERG
2018-06-01
549375
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C.G HALLBERG, matskedar 11 st., silver, "Svensk spetsig", Stockholm 1930-tal, längd ca 21,5 cm, total vikt ca 637 g, etui medföljer
Monogramgravyr, etui med skador