Matskedar CG Hallberg
2018-06-01
549349
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
C.G HALLBERG, matskedar 12 st., silver, Stockholm 1800-talets slut samt 1900-talets första hälft, gammal fransk modell, längd ca 21 cm, vikt ca 806 g, orginaletui medföljer
Gravyr, etui med skador