Trädgårdsurnor gustavianska

Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gustavianska, 1700-/1800-tal, gjutjärn, höjd ca 35,5 , Ø 39,5 cm

Slitage, rost

549299

2018-06-01