Märklin ST800 motorvagnståg
2018-10-14
549268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG ST 800, spår Ho, 1950-tal 3 delar, vit /rödlackerat, fabriksförpackning som delvis saknar inredning medföljer
Lackskador, takströmskenor saknas, senare kompletterat med släpskenor, delvis omlackerad