James Coignard collage
2018-06-01
549222
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008), komposition med fönstervy, färgetsning, carborundum samt collage, signerad J Coignard, nr 67/75, bladmått ca 66x102 cm
Ej examinerad ur ram