Reinhold Ljunggren litografi
2018-06-01
549123
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Kompostioner, signerade R. Ljunggren, numrerade, litografi, 29,5x40,5 resp 35x51 cm
en med dedikation