Stolar sent 1900-tal
2018-06-01
549121
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, betsad ek, sitsar med flätat sjögräs, sitthöjd ca 45, höjd 105 cm
Bruksslitage, märken, 2 stolar ostadiga/limbehov