Oljemålning 1800-tal
2018-06-01
549103
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Öldrickande man, olja på pannå, 26x35 cm
Ramskador