Fåtöljer i bambu och rotting
2018-06-01
549077
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, 4 lösa dynor medföljer
Slitage