Scroll Kina
2018-06-01
549073
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets slut, motiv av bambu, kalligrafi samt sex sigill, ca 88x34 cm