Soffbord med råglasskiva
2018-05-31
549038
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, ca 1940-tal, underrede av fanerat trä, bordsskiva av råglas, höjd ca, 67, diameter 90 cm
Underrede med omfattande fanerskador och bortfall, bordsskiva med nagg