Lykta grönmålad
2018-06-01
549023
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LYKTA, 1800-talets slut, barockstil, grönlmålad metallhuv, glas, höjd 105, diameter 45 cm
Slitage