Taklampa med opalglas
2018-05-31
548977
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, vit opalglas samt vit metall, höjd ca 49 cm
Slitage, ställvis anlöpning, ej funktionstestad