Peter Freudenthal färglitografi
2018-06-01
548908
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Ut i det fria", signerad och daterad Peter Freudenthal 1988, färglitografi, numrerad 16/65, bildyta 54x75 cm