Gusten Widerbäck oljemålning
2018-05-31
548860
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Landskapsmotiv, signerad G. Widerbäck, olja på duk på pannå, ca 33x40 cm
Smärre slitage, ytsmuts