Yngve Berg
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): (2 mappar), Skissamling: Landskap, byggnader/arkitektur/stilleben bla från Äpplarö, Via Appia, Monte Mario, Capri, Villa Borghese, mestadels signerade, tusch/blyerts/litografier, varierande mått
Oramade, i 2 mappar
548853
2018-05-31