Gunnar Zetterström oljemålning
2018-05-31
548838
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy över Riddarholmen, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29x39 cm