Esaias Thorén oljemålning
2018-05-31
548806
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kompositiom, signerad E Thorén, olja på pannå ca 38x45 cm