Figur Kina 1800-tal
2018-05-31
548742
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGUR, trä, Kina, 1800-tal, förgylld samt bemålad, i form av Guan Ping, höjd ca 27 cm
Attribut med avslag