Lennart Jirlow (född 1936)
2018-05-31
548686
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad 109/310, färglitografi, bildstorlek ca 46 x 61 cm, reliefstämpel Mourlot Paris.
Något gulnad