Sideboard 1960-tal
2018-05-31
548657
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, fanerat med teak och mahogny, två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, ca 169 x 42 cm
Skivan med stötmärken och fanérbortfall