Golvlampa 1950-tal
2018-05-30
548631
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, fot fanerad med mahogny samt delvis av mässing, två ledbara armar försedda med två skärmar av ljus textil, höjd ca 155 cm
Smärre slitage, skärmar med mindre enstaka fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion