Fat Kina 1800-tal
2018-05-30
548608
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av flodlandskap med figurscen i underglasyrblått, diameter ca 28,5 cm
Slitage