Peter Dahl litografi
2018-05-30
548599
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad och daterad Peter Dahl -73, XXXIV/L färglitografi, bildmått 51x80 cm