Assietter skålar
2018-05-30
548596
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ASSIETTER, 12 st, SKÅLAR, 2 st, 1900-tal, förgylld kant, skärslipad dekor i form av stjärnformation, diameter ca 15-12,5 cm