James Coignard Par Le Silence Vecu
2018-05-30
548548
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): "Par Le Silence Vecu", färgcarborundum 2 st samt slipcase, Michel Bohbot / A Parole Donnee 1976, blad signerade och numrerade J Coignard 30/60, bladmått ca 16x16 cm