Bernt Jonasson
2018-05-30
548469
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNT JONASSON (1936-2014): Trädgård II , olja på duk, signerad samt daterad 1990,120x100 cm