Tulpanvas Kina 1800-tal
2018-05-30
548462
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TULPANVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av prunusblom i underglasyrblått, höjd ca 24 cm