Meditationsklockor Japan Lennartsnäs
2018-06-12
548407
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MEDITATIONSKLOCKOR, 4 st, metall, Japan, 1900-talets mitt, dekor av drakar, diameter ca 9-14,5 cm, monterade, total höjd ca 53 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre slitage