Björn Weckström ring Lapponia
2018-06-05
548372
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BJÖRN WECKSTRÖM, "Darinas Tear", ring, sterlingsilver och akryl, Lapponia, Finland 1978, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 15,4 g, påse medföljer
Formgiven 1972
Bruksslitage, akryl med repor