Sängbord 1 par
2018-05-30
548303
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, Louis XVI-stil, fanérade i mahogny, lister och beslag i mässing, stenskivor, höjd 75, 44x33 cm
Bruksslitage och smärre skador