Bernard Buffet litografi
2018-05-30
548297
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNAD BUFFET (1928-1999): Stadsmotiv, signerad och daterad i plåten 58, litografi, ca 44x92 cm
Senare applicerad ram på glas