Spelbord 1800-tal
2018-05-30
548279
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt, fanérad i mahogny, beslag och lister i mässing, 2 utdragbara brickor för ljus, höjd 79, 90x44 cm
Bruksslitage, sprickor, fanérskador och blekt