Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
TEBURK, 18/1900-tal, lock med graverad vapendekor, försilvrad mässing, höjd 11, 17x10 cm, vikt ca 347 g
Smärre bucklor samt skada på kantring
548273
2018-05-30