Karin Dahlin Fabergé
2018-05-31
548215
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARIN DAHLIN Karin (född 1975): "Travelling with Fabergé", signerad och numrerad 27/90, färgserigrafi, 42x31 cm