Karl Mårtens Gärdsmyg
2018-06-06
548167
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Gärdsmyg, signerad Karl Mårtens, 119/250, färglitografi, bladmått ca 22x22 cm