Peter Dahl
2018-05-31
548153
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 208/450, färglitografi, ca 62x52 cm