Orientmattor
2018-05-31
548139
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st., vävda, ca 175x131 resp ca 153x122 cm
Sliage, skador, lagningar