Luftgevär Orginal
2018-05-31
548120
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUFTGEVÄR, Original, Tyskland, 1900-tal, längd ca 107 cm
Bruksslitage