Josef Ekberg
2018-05-30
548080
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOSEF EKBERG, skål, Gustavsberg, flintgods, delvis förgylld, signerad J Ekberg, höjd 12, diameter 33 cm
Fotnagg