Stellan Mörner, oljemålning
2018-06-18
548077
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Antikiserande motiv, signerad och daterad 1931, olja på pannå, 45x150 cm
ebba.de.faire@auktionsverket.se
Ytsslitage, sprickor, retuscher.