Lennart Jirlow litografi
2018-05-29
548051
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Boulevarden", signerad L. Jirlow, 18/480, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 39x52 cm