Charles Sjöholm oljemålning
2018-05-29
547982
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Torghandel, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 22x27 cm