Charles Sjöholm oljemålning
2018-05-29
547981
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Motiv från Barcelona, signerad C. SJÖHOLM, olja på pannå, ca 38x46 cm